Bazénové příslušenství MAGILINE

Filtrace FX line

Bazénové příslušenství v podobě filtrace FX line je pro váš bazén nevyhnutelné, protože zajišťuje kvalitu vody. Je unikátním a vysoce výkonným systémem, který si společnost MAGILINE nechala patentovat. Přináší komfort nejen pro radost z pohledu na váš bazén ale zejména pro vaše bezpečí. Tento typ filtrace splňuje ty nejpřísnější požadavky a tím myslí na vaše zdraví a bezpečí.

Filtrační systém je spojením výkonnosti, hospodárnosti, jednoduchosti a designu

 

Filtrace MAGILINE dokáže přefiltrovat částice až do 15 mikronů, což vede k menší spotřebě chemických látek. Cerkulace vody uvnitř uzavřeného kruhu je rychlá, efektivní, optimální a předchází tvorbě jakýchkoliv usazenin ve vašem bazénu. Voda je nejen průzračnější ale i čistější a zdravější. S méně chemikáliemi získáte více požitku. Z estetického hlediska filtrace dokonale zapadá do celé koncepce bazénového řešení. Vzdálenost technické místnosti nutné pro filtrační systém je odvislá od velikosti daného bazénu.

Důležitým aspektem je úspornost. Nejen, že filtrace MAGILINE šetří vaše náklady na energie ale i dobu jejího chodu. Naše koncepční řešení nevyžaduje potřebu výstavby technické budovy. Vše je uzpůsobeno včetně trysky a napojení na vysavač. Údržba tohoto systému je zredukovaná na minimum v podobě vymývání filtru, které je snadné a rychlé.

Inteligentní bazény MAGILINE

Společnost MAGILINE vynalézá inteligentní bazény určené domácnostem. Inteligentní ovládání bazénů je vůbec první, zcela integrované řešení, přinášející chytré ovládání světa bazénů do domácností a zahrad. Systém je tvořen senzory, sondami a řídícím boxem, regulující filtraci, úpravu vody, nasvětlení a protiproud. Pomocí funkce KOMFORT a internetové aplikace můžete nastavovat parametry na dálku. IMAGI vyhodnocuje a analyzuje veškeré klimatické, biologické i chemické faktory, mající vliv na stav vody tak, aby docházelo k jejich automatické regulaci. IMAGI je vytvořeno pro vás, abyste nemuseli vynakládat žádné úsilí na údržbu, čištění či monitorování různých nastavení. Každý aspekt řízení vašeho bazénu je zcela automatický, vy si jen užíváte.

Bazénové příslušenství SPA

Zažijte požitek SPA a udělejte něco pro své zdraví. Bazénové příslušenství MAGIsport protiproud dokáže znásobit zdánlivou délku vašeho bazénu. Užijte si naprosto svobodné plavání, které je vhodné nejen pro dospělé ale i děti. Ke SPA neodmyslitelně patří lehátko a schodiště. Naše schody disponují až pěti tryskami s funkcí masáže a knoflíkem, kterým si ji můžete regulovat tak, ať si masáž užijete na maximum. Díky širokému a měkkému schodu, je jen na vás, zda zvolíte sezení či ležení. Schodiště zcela naplňuje nejen funkčnost ale i praktičnost a nároky na design. S námi máte jednoduše vše v jednom. S bazény IMAGI je svět bazénů jednodušší, od ovládání přes intuitivní rozhraní až po moře zábavy a zážitků. Vychutnejte si nové schopnosti v podobě plavání proti proudu, SPA, či vydesignovaného prostředí díky nasvětlení a hudbě. IMAGI jsou bazény budoucnosti.

Design a komfort bazénů MAGILINE

Design a Estetika jde s bazénovým příslušenstvím MAGILINE ruku v ruce

 

Obruby neboli okrajové části bazénu mohou být ostrých, nebo naopak oblých linií, podpořených stěnami bazénu pro větší stabilitu. Bazénové obrubní kameny jsou srovnatelné s jinými bazénovými kameny, co se týče vlastností. Výhodou je jejich izolační vlastnost, protiskluzovost, absorbce a odolnost vůči mrazu. Travertin a šampaňská barva jsou unikátní svým designem.

Máte rádi jednobarevnost nebo naopak vzory? Bazénové příslušenství nabízí Liner, což je flexibilní PVC fólie, která se vkládá do bazénu a současně jej utěsní. Tlak vody dokonale vytvaruje fólii po obvodových stěnách, dně i schodech. Výhodou fólie je, že je příjemná na dotek a navíc skvěle vydesignuje váš bazén. Na výběr máte z mnoha barev a kombinací. Fólie celsius odolá do maximální teploty 33°C a chlorinaci do 2.5 ppm. Fólie Premium odolávají teplotám až do 35°C a chlorinaci do 3 ppm. Toto bazénové příslušenství je ideální pro bazény s krytím, ať už zastřešené či s roletou.

Osvětlete váš bazén a udělejte z něj dominantní prvek vašeho domova

Díky Neolight color můžete proměnit svůj bazén z černobílého na barevný. Barevný reflektor LED Neolight color zajistí perfektní rozptyl světla, kdy máte možnost volby z celé řady různých barevných efektů. Můžete si užívat hned několika bazénů v jednom. Tento reflektor je dostupný pro všechny typy bazénů MAGILINE. Můžete si zvolit z jedenácti barev a sedmi barevných kombinací. Ovládání je jednoduché prostřednictvím dálkového ovladače. Druhým typem je reflektor Neolight, který nasvítí váš bazén bílým zářivým rozptýleným světlem. Díky inovativnímu řešení a výbavě tohoto osvětlení nejen, že ušetříte za energii ale navíc krásně nasvítíte váš bazén.

Upravte vodu k dokonalosti s bazénovým příslušenstvím

Pro vaše maximální pohodlí při koupání je důležitá vysoká kvalita vody uvnitř bazénu. Nabízíme celou škálu řešení, která dokážou uspokojit i ty nejnáročnější požadavky, potřeby a touhy. Bazénové příslušenství MAGIsel upravuje vodu uvnitř bazénu solí (sůl a elektrolýza). MAGIpH slouží k regulaci pH uvnitř vašeho bazénu. Spojením těchto vlastností je MAGIdual sloužící k regulaci soli a pH. Zároveň v sobě zahrnuje modul analýzy a elektrolýzu obohacenou o analýzu a regulaci pH. Toto bazénové příslušenství poskytuje jednoduše vše v jednom a je schopné nezávisle kontrolovat dezinfekční faktor a pH uvnitř vašeho bazénu. S bazény MAGILINE máte na výběr z mnoha neomezujících a adaptivních bazénových příslušenství. Chcete upravovat kvalitu vody pomocí automatické regulace chlóru a pH? Pak doporučujeme produkt IMAGISerenity, upravující kvalitu vody pomocí vysoce výkonné technologie, která prokázala svou účinnost i na koupalištích určených pro veřejnost.

Příjemná teplota vody

Vychutnejte si požitek z koupání co nejdéle

 

Tepelné čerpadlo ELYSEA² je v tuto chvíli pravděpodobně tou nejlepší volbou v poměru kvality a ceny, které je dostupné na trhu. Největším přáním majitelů bazénů je využívat bazén co nejčastěji a nejdéle, proto pro vás MAGILINE vyvinulo toto čerpadlo. Výhodou je jeho naprosto inovativní design, který vaši koupací sezónu prodlouží dvojnásobně pouhým jedním nastavením, kde si zvolíte ideální teplotu vody pro váš bazén. Bazénové příslušenství Elysea² zajistí optimální výkon při jakékoliv teplotě vody v libovolné velikosti bazénu. Zapomeňte na všechna omezení a nevýhody. Vychutnejte si koupání v bazénu s konstantní teplotou vody tak, aby vám bylo příjemně. Tepelné čerpadlo ELYSEA² je daleko výkonnější, ekonomičtější a současně ekologičtější oproti obvyklému tepelnému výměníku.

Možnosti zakrytí bazénů

Bazénové zastřešení

 

Zastřešením vašeho bazénu získáte několik výhod v podobě zvýšení jeho bezpečnost, prodloužení sezóny vhodné na koupání a současně ohřev vody a zábranu před jejím znečištěním. Manipulace se zakrytím je v dnešní době jednoduchá a přináší i značnou úsporu týkající se úpravy vody a celkové údržby bazénu.

Na výběr máte z celé řady možností zastřešení, od nízkého po vysoké, od oblých linií po ostré hrany. Dotažená k dokonalosti je úplná zimní zahrada, v níž je situován bazén s příjemným posezením. Vždy záleží na vašich očekáváních a financích, které se rozhodnete investovat. Naše společnost při řešení zakrytí bazénů spolupracuje výhradně se společností ALUKOV, která je největším dodavatelem zastřešení teras a bazénů. Myslíme na vše tak, aby bylo dotažené do každičkého detailu. Bazénové příslušenství nabízí další zařízení v podobě zábradlí, alarmů, detektoru pádu po obvodu a dně bazénu.

Bazénové rolety

 

  • Rolety MAGIguard jsou skutečnou inovací v oblasti zakrytí bazénu. Toto bazénové příslušenství bylo vyvinuto speciálně pro bazény MAGILINE a jsou ideální volbou v otázce bezpečnosti, funkčnosti, diskrétnosti a designu. Rolety se zakrývají zcela automaticky bez jakékoliv pomoci.
  • SAFEtech rolety jsou ideálním řešením pro všechny typy bazénů libovolných tvarů a velikostí, díky jejich nastavitelnosti. Tato forma zakrytí je velice snadná, spolehlivá a z hlediska investic nenáročná.
  • SECURItech jsou nadzemní bezpečnostní rolety, kombinující krásu designu se spolehlivostí u všech jejich modelů. Fungují jako skutečný bezpečnostní štít a jsou schopny se přizpůsobit všem typům bazénů, ať už jde o bazény ve výstavbě nebo již zhotovené.