Bazény MAGILINE

Bazénová řešení MAGILINE jsou výstupem návrhářů bazénů vyráběných na zakázku. Jedinečnost spočívá v luxusní výbavě, řadě ocenění a v záruce francouzského původu. MAGILINE nabízejí všechna chytrá řešení 21. století. Bazény, které pro vás navrhujeme a následně budujeme děláme tak, aby vám přinesly maximální potěchu, pohodlí a zejména bezpečnost. Na trhu působíme již déle než 20 let. Továrna na výrobu bazénů je lokalizována v Troyes, kde pracujeme s nejnovějšími a nejmodernějšími technologiemi vůbec. To vše předurčuje naše výrobky k tomu, aby dosahovaly té nejvyšší kvality.

Hodnoty společnosti

 

Bazény MAGILINE nepodléhají času díky betonové inovaci a pyšní se dlouhou výdrží. Cílem je, aby koupě bazénu byla vaší spolehlivou a trvanlivou investicí, která bude perfektní volbou pro váš domov.

  • Struktura bazénů MAGILINE je vždy jednodílná, navržená tak, aby splňovala výpočtová pravidla B.A.E.L. (tj. norma zatížení železobetonem). Struktura svou pevností odpovídá hrázi, mostu nebo tunelu.
  • Schodiště je nepostradatelnou součástí bazénu MAGILINE. V kombinaci se strukturou utváří jednotný celek.
  • Bazény jsou 100% odolné vůči vodě a vlhkosti (polymérové desky vlastní betonovou výztuž), což z nich dělá vhodné řešení pro veškeré druhy půdy. Odolné jsou i vůči kyselému prostředí.
Spolehlivá a robustní bazénová řešení

Stavba bazénů, tedy jejich konstrukce je skutečně rychlá. Všeobecně deklarujeme, že stavba zabere celkově od 6ti do 8mi dnů, do čehož se nepočítá nutnost zrání betonu čtyř týdnů v závislosti na vybavenosti bazénů a povaze daného prostředí (počasí, typu půdy). Terasu jsme schopni postavit bez toho, aniž byste museli čekat. Je to dáno tím, že není potřeba jakkoliv narušovat půdu okolo bazénu a ukotvením terasy do samotné konstrukce bazénu.

Struktura je navržena za účelem splnění jediného úkolu, a to aby nedošlo k porušení vaší zahrady. Dbáme na detailech stavebního procesu, na přesnosti rozměrů výkopu, maximálně 15 centimetrů navíc okolo celého bazénu. Neexistuje žádný výskyt rizika, že by došlo k trhlinám či jinému zhoršení stavu struktury bazénu, nebo pod ním. Jsme jedni z mála, kteří využívají systém, ve kterém se kámen po obvodu ukládá přímo na bednění bazénových řešení. Z tohoto důvodu je snadné kdykoliv změnit barvu, popřípadě vyměnit fólii bez toho, aniž bychom jakkoliv zasáhli do samotné konstrukce.

Užívejte si luxusu s bazény MAGILINE bez starostí s údržbou

 

Voda v bazénech MAGILINE je vždy křišťálově čistá a průzračná díky filtrační jednotce FX line. Systém filtrace je patentován výhradně pro bazény MAGILINE.  Výhodou filtrace je jednoduchý servis, který v porovnání se standardem nezná konkurenci.  Standardní součástí MAGIclasssic bazénu je MAGILINE „koště“ které vám pomůže s tím, aby byla voda uvnitř bazénu vždy v perfektním stavu, popřípadě robot při volbě jiného typu bazénu.

Držte krok s ekologií s bazény MAGILINE

Samotná ekologie se odráží v čase, dnes je potřeba dělat maximum pro ochranu naší planety. Do širého povědomí zákazníků se společnost MAGILINE zapisuje jako ekologický průkopník. Společnost byla založena v roce 1994 a již v té době MAGILINE začlenila ekologickou výrobu a dlouhodobou strategii do svých stanov.

MAGILINE BAZÉNY jsou extrémně ekologické

 

  • Struktura vašeho bazénu je z 80% tvořena začleněným recyklovaným materiálem, který byl pečlivě roztříděn.
  • Polykarbonátová struktura je pevnější s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Obsahuje pouze takové množství železobetonu, kterého je skutečně zapotřebí.
  • Doba, kdy byla vypouštěna voda do podzemní či odpadní vody je nenávratně pryč. Voda uvnitř bazénu je neustále filtrovaná v uzavřeném kruhu oproti tradičním filtrům, které vyžadují na čištění 2 m³ vody na týden.
  • Úspora chemických přípravků určených pro úpravu vody. Voda v bazénu je mechanicky přefiltrována 3x rychleji nežli při použití konvenčních filtrací.
  • Trojnásobně nižší spotřeba energie díky filtraci s výkonem umožňujícím přefiltrovat mnohem více vody za kratší čas.
  • Díky filtračnímu čerpadlu, chlazeným vodou zažijete akustický komfort. Čerpadlo je přirozeně uzavřené a jeho provoz je tedy tišší.
Ekonomické bazény MAGILINE

Bazény jsou promyšleny od samotného základu až po poslední detail

 

Krom toho, že filtrace uvnitř bazénů je 3x rychlejší a tišší, spotřebuje oproti jiným filtracím mnohem méně energie. Pro čerpadlo není nutná výstavba speciální strojovny sloužící k jeho zakrytí, která by vzhledově narušila vaši zahradu a vyžadovala další dodatečné náklady. Filtrační jednotka je přímou součástí struktury bazénu. Pro váš bazén je všechno přichystáno včetně přípojky pro vysavač.

Není nic jednoduššího než připojit vysavač/robota k filtrační jednotce FX Line, bez nutnosti dalších investic. Investujte své peníze chytře, s námi ušetříte za údržbu. Filtr dokáže zachytit ohromné množství drobných částic, které znečišťují váš bazén bez nutnosti nadměrné aplikace chemických přípravků na dezinfekci vody. Oč méně chemikálií, o to více radosti. V případě zájmu vám zašleme na požádání srovnání MAGILINE s běžnými filtračními systémy.

Bazény MAGILINE jsou vyrobeny přímo na míru. Přizpůsobí se přesně vašim potřebám a požadavkům. Zvažujete, jaký zvolit tvar bazénu? Má být rovný, nebo naopak zakřivený? Zaujal vás svým designem tzv. nekonečný okraj (přelivová hrana)? Dobrou zprávou je, že jsme schopni uskutečnit cokoliv, co vás jen napadne.

Zažijte svobodu rozhodování při výběru bazénů MAGILINE

 

Co se velikosti bazénu týče, doporučujeme, aby byla velikost vždy přizpůsobena prostoru na vaší zahradě s rozptylem 33cm bez limitu na velikost. Standardně máte možnost volby ze dvou variant hloubky bazénu a to 1.20-1,50 metrů. Do bazénu je vždy potřeba se nějak komfortně dostat, na výběr máte z 26 druhů schodišť a žebříků s volným umístěním okolo bazénu. Fólie a fóliové lemy jsme schopni zhotovit ve více než 10.000 barevných kombinací, a to od tradiční pískové barvy až po módní tmavou.

Patenty a záruky bazénových řešení MAGILINE

Společnost vlastní neuvěřitelných 87 patentů na své produkty. Inovace jsou navrženy tak, aby vám usnadnily každodenní život a vy si nemuseli dělat zbytečné starosti. Označení záruky francouzské originality je důkazem, že je váš bazén vyroben přímo ve Francii v deklarující kvalitě.